Náš sortiment

ceny uvedené v našem ceníku vlajek a stolních vlaječek  jsou již včetně DPH

Státní vlajky všech rozměrů tištěné nebo šité.

K tisku vlajek používáme 120gr materiál Polyflag speciálně určený pro tisk a výrobu venkovních vlajek. Materiál má vysoký lesk a jeho složení a struktura osnovy umožňuje vysoce kvalitní a brilantní zobrazení tiskových barev.

Tiskneme pomocí technologie Vacuum do šíře tisku 300cm bez omezení délky tisku. Tato technologie zaručuje 100% průtisk materiálu. Výrobek se vyznačuje vysokou odolností proti účinkům UV záření je příjemně měkký a stálobarevný.Některé druhy vlajek nejsou uvedeny v našem eshopu ale jen v ceníku. Pokud tedy vlajku v eshopu nenajdete, můžete objednat přímo přes email : info@tyla.cz nebo přes kontaktní formulář na stránce " Kde zakoupit ".


Firemní vlajky všech rozměrů tištěné

Pro tyto vlajky používáme stejné technologie a materiály jako u státních vlajek.

Při velkém nákladu je možné použití sítotisku  v rozlišení 40-70dpi v max. délce tisku 600cm a šíři 225cm bez nutnosti nastavení sít.Saténové tištěné vlajky

tyto vlajky se vždy vyrábí jako dvojité, sešité tak aby žádný šev nebyl viditelný. Používáme na výrobu vysoce kvalitní saténovou látku o gramáži 180gr s vysokým leskem.Jde o velice kvalitní a reprezentativní výrobek.Šíře tisku je omezena na 200cm, délka je bez omezení.


Stožáry na vlajky

K sortimentu vlajek nabízíme také kompletní sortiment stožárů na vlajky včetně kompletního příslušenství. Stožáry nabízíme v délkách od 5 do 12m výšky.


Fasádní držáky na vlajky

V naší nabídce najdete fasádní držáky na vlajky včetně tyčí a to pro uchycení jedné, dvou nebo třech vlajek na držáku. Více v našem e-shopu.
Beach vlajky a příslušenství

jde o vysoce moderní a mobilní formu reklamy a prezentace. Stožár vlajky je vyroben z karbonových tyčí je velice pružný a odolný. Tisk provádíme na 120gr tří osnovní polyester. Vybrat si lze s možností potištění i nosného tunelu na vlajce nebo jen plochy vlajky.

K vlajkám nabízíme kompletní sortiment stožárů, podstav a ukotvení.

Vlajkové stožáry galerie

Stolní vlaječky státní nebo firemní

Tyto vlaječky vyrábíme z vysoce kvalitního tuženého saténu pod názvem Satinette o gramáži 225gr. Je tím zajištěna perfektní brilantnost barev tisku a vysoký reprezentativní vzhled vlaječky. Vlaječky států jsou obvykle v rozměru 15x10cm nebo 16x11cm.U firemních nebo reklamních vlaječek je možné rozměr zvolit dle vlastního požadavku až do formátu 30x45cm.Vlaječky je možné mít i s obšitím třásní nebo barevnou šňůrkou.


Stojánky na stolní vlaječky

Ke stolním vlaječkám u nás můžete zakoupit kompletní sortiment stojánkům jak v provedení s háčkem na zavěšení vlaječky tak i nasouvací na tunýlek. Stojánky nabízíme v černé a bílé barvě nebo v provedení chrom.

 

Mírový běh 2016 vlajková výzdoba Senát ČR

Vlajka s erbem rodu Rombaldů